طراحی محتوای گرافیکی با فتوشاپ

سلام رفقا
این چند وقت خیلی سوال میشد که پست ها و استوری هاتو با چی درستی میکنی یا ما چطوری میتونیم محتواهای جذاب برای پیجمون آماده کنیم ، برای همین من اومدم براتون یه دوره آموزشی آماده کردم که بتونین شما هم پست و استوری های خیلی خوبی آماده کنین.

دبگه میتونین خیلی راحت هر طرح و ایده‎ای که دارین رو با نرم افزار فتوشاپ به سادگی پیاده سازیش کنین و یه پیج خیلی زیبا و شکیل داشته باشید و بتونین مخاطب ها رو جذب محتواتون بکنین.

سر فصل ها :

  • طراحی پست
  • طراحی استوری
  • حذف پس زمینه تصاویر
  • سایز بندی های مناسب اینستاگرام
  • انتخاب فونت دلخواه برای متون
  • پیدا کردن تصویر مورد نیاز
  •  

خیلی دوستان توی پیدا کردن تصاویر ، وکتور ها و آیکون ها مشکل دان که توی این دوره کامل گفتم چطوری بتونین تصویر مورد نظرتون رو پیدا کنین و پس زمینش کاملا حذف کنین جوری که به اصل تصویر آسیبی وارد نشه و بتونین برای ایده که دارید ازش استفاده کنین.

تقریبا پیش نیاز شما از فتوشاپ در حد باز کردن اون هست و بقیه موارد کامل گفته شده که در نهایت همه اینها شما بتونین به یک پست یا استوری جذاب اینستاگرامی برسید.

این دوره مناسب تمام کسانی هست که دراینستاگرام در حال فعالیت هستن بخاطر اینکه یه محتوا خوب نیاز به یک طراحی جذاب و البته زیبا داره که بتونه مخاطبین شما رو به سمت خودش جذب کنه همچنین بتونه پیج شما رو زیبا و شکیل نگه دار، پس نگران این نباشین که آیا این دوره میتونه مناسب کسب و کار شما باشه یا نه !

دوره نزدیک به 2 ساعت هست و براش در طول مدل بروزرسانی هم میاد که توی روند طراحی محتوا بروز باشید و بتونین بیاید بالا و رشد کنین.

در ضمن در کنار دریافت محتوای آموزشی ، یک پکیج از تصاویر مورد نیاز برای طراحی در اختیارتون قراره میگیره که در صورت نیاز از اونها استفاده میکنین !

مقدار سرمایه گذاری شما برای این دوره آموزشی با تخفیف 30 درصدی ، 35 هزار تومان می باشد.

طراحی محتوای گرافیکی با فتوشاپ

اگه خوشت اومد به اشتراک بذار