5 ابزار مدیریت پیج اینستاگرام

خیلی ها که میخوان مدیریت یک پیج رو بدست بگیرین مشکل مدیریت محتوا رو دارن ، اینکه سر یک زمان خاص پست و استوری منتشر کنن و اینستاگرام به تنهایی این امکان رو نداره.
خب یه سری برای مدیریت پیج های اینستاگرامی و ارسال پست و استوری از ربات ها استفاده میکرند که این کار باعث حساسیت زیاد اینستاگرام نسبت به پیج میشه و با کارهایی مثل بلاک و شدوبن شروع به جریمه کردن میکنه!.
برای استفاده از این ابزار ها حتما باید پیجتون بیزینسی باشه ، به این نکته توجه داشته باشید.

1- Facebook Creator

فیس بوک کریتور محصولی از کمپانی فیس بوک هست برای مدیریت پیج اینستاگرامی شما هست که میتونین با استفاده ازش خیلی خوب و راحت پست و استوری های زمان بندی شده رو ارسال کنین.

2- Buffer

وب سایت بافر یکی سایت های خیلی خوب هست که علاوه بر ارسال محتوا در اینستاگرام شما میتونین سایر شبکه های اجتماعی رو نیز مدیریت کنین.

3- Postcron

یه وب سایت بشدت حرفه ای و موفق برای مدیریت و ارسال پست در اینستاگرام ، البته شما میتونین شبکه های اجتماعی دیگه رو هم مثل لینکدین ، توییتر و یوتوب رو هم مدیریت کنین.

4- sendible

این یکی دیگه رایگان نیست و شما برای استفاده ازش باید یه هزینه رو پرداخت کنین ، برای استفاده از این سرویس شما باید ماهیانه 29 دلار هزینه کنین که امکانات خیلی خوبی رو در اختیارتون قرارا میده.

5- NovinHub

نوین هاب یه سرویس خیلی خوبی ایرانی هست که برای مدیریت اینستاگرام واقعا عالی هست و برای استفاده ازش شم باید یه هزینه رو پرداخت کنین ، فقط اینکه با پرداخت هزینه میتونین با این سرویس هر شبکه اجتماعی رو که میخواین رو مدیریت کنین.

اگه دوست داشتین میتونین این مطلب رو داخل پیج اینستاگرامم هم بخونین بعلاوه کلی مطلب آموزشی دیگه

اگر سوای یا نظری داشتین حتما توی کامنت ها بپرسین !

شاید از این مطالب خوشتون بیاد :

سایز های استاندارد اینستاگرام

10 ایده برای استوری اینستاگرام

بهترین اپلیکیشن های ساخت عکس نوشته

5 ابزار مدیریت پیج اینستاگرام

اگه خوشت اومد به اشتراک بذار