کمیت یا کیفیت توی تولید محتوا تاثیر داره ؟! آیا اصلا مهم هست ؟!

امروز قراره در مورد کمیت و کیفیت صحبت کنم و بگم که آیا برای رسیدن به اهداف توی تولید محتوا باید کدوم رو فدای کدوم یکی کنیم یا اصلا باید فدا کنیم یا نه ! همراه من باش

خب موضوعی که خیلیها رو درگیر کرده اینه که من برای تولید محتوا میخوام وقت و زمان بزارم تا یه محتوای با کیفیت رو به مخاطب هام ارائه بدم ! یا یکی دیگه میاد و میگه برای اینکه توی الگوریتم های سوشال ها و گوگل بتونیم بیایم بالا باید تعداد محتوا رو ببریم بالا ! خب این داستان همیشه هست و خیلیا رو درگیر کرده و نمیدونن چیکار کنن!

خب هیچ وقت برای اینکه توی الگوریتم ها خودتون رو بکشین بالا کیفیت رو فدا کنین چون کسی دنبال محتوا بی کیفیت و بی ارزش نیست ! و از اون طرف هم کاربران دنبال کسی نیستن که دیر به دیر محتوا میده بیرون ! الان با یکم فکر کردن میشه فهمید که باید چیکار کنیم ! درسته بله !

اینجا هست که میتونیم از تقویم محتوایی استفاده کنیم ، تقویم محتوایی به ما کمک میکنه که روز هایی که میخوایم محتوامون رو منتشر کنیم که چه روز هایی که هست و محتوامون رو به موقع آماده کنیم و منتشر ! ولی خب باید به تقویم متعهد بمونیم و خارج از اون رفتار نکنیم.

تقویم محتوایی
نمونه یک تقویم محتوایی
  • در مورد تقویم محتوایی سعی میکنم بزودی که بلاگ آماده کنم ولی میتونین با یه سرچ توی گوگل محتوا های خوبی رو ازش بدست بیارید.

دیگه با کمک این تقویم میشه این مشکل رو تا یه جایی حل کرد و از اونجا به بعد به شما بستگی داره که باز هم میخواین دنبال کدومش باشین !

کسایی هم که خیلی درگیر کیفیت محتوا هستن و همیشه براشون معضل و مشکل هست تقریبا دچار ایده آل گرایی شدن که بحثش جداس و توی پست بعدی بهش میپردازم و کامل این موضوع رو باهم بررسی میکینم که چی به چیه !!

کمیت محتوا هم خیلی مهمه ، زمانی که یه وارد اون سوشال یه وب سایت شما میشه و ببینه که محتوایی توش ندارین خب صد در صد اونجا رو ترک میکنه و خب به اون موضوع به برند شما آسیب و صدمه میزنه و باید به اینو مورد توجه کنین که کاربران رو نباید راحت از دست بدین !

خب اگه بخوایم این بحث رو بخوایم جمع بندی کنیم نتیجه این میشه که باید و حتما کمیت رو در کنار کیفیت داشته باشیم و وقتی که یه طرف سنگینی کنه صد در صد مشکلی بوجود میاد حالا ممکن هست الان نیاد ولی میاد ! به قول معروف دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره !

اینستاگراممون رو هم حتما فالو کن و مطالبش رو از دست نده !!!

اگه خوشت اومد به اشتراک بذار