مشاوره تخصصی تولید محتوا

خب اگه منو نمیشناسی حتما یه سر به پیج اینستاگرامم یا لینکدینم بزن تا بهتر با من آشنا بشی.

اینستاگرام لینکدین

در حال حاضر با چند تا از بیزینس های کوچیک و بزرگ در حال همکاری هستم که مشکلات اکثرشون در استراتژی تولید محتوا هست که این مورد رو هم توی مشاوره ای خیلی مشاهده کردم. خیلی از کسب و کار بر این باور هستن که صرفا با تولید محتوا میتونین رشد کنن و به فروششون اضافه بشه.

از اینجایی که اکثر کسانی که شروع میکنن به تولید محتوا یا پیج اینستاگرامی رو راه میندازن از یه جا به بعد دنبال این هستن که عیب و نقص های کارشون یه کس کاربلد تر و با تجربه تر بهشون بگه و در کنارشون باشه ، منم سعی کردم با ایجاد تایم های مشاوره به این افراد کمک کنم و در کنارشون باشم.

بیشتری کسانی که بهشون مشاوره دادم پیج بیزینسی داشتن و میخواستن برای کسب و کارشون تولید محتوا بکنن و کاربران رو به سمت خرید ببرن ، خب تا جایی که تونستم توی مشاوره ها کمکشون کردم و تقریبا به چیزی که میخواستن رسیدن ولی خب باید بگم که اگه کارهایی رو که گفته بودم که کامل و دقیق انجام میدادن به نتیجه دلخواهشون خیلی بهتر میرسیدن.

خب من نمیتونم بگم با یه مشاوره همه درست میشه ولی میتونم وقتی به حرف هایی که گفتم عمل کنین و نکات رو مو به مو انجام بدین به چیزی میخواین خیلی نزدیک میشین و همه این به زمان که میزارین و استمرار خودتون بستگی داره.

اگه تازه پیج اینستاگرامت رو راه انداختی یا اینکه شروع کردی و توی جذب مخاطب و فروش مشکل داری و نمیتونی خوب پیش بری و یا اینکه تولید محتوا گیر کردی نمیدونی چیکار کنی این مشاوره خیلی میتونه بهت کمک کنه !

برای تایین وقت مشاوره به پیج irmoosavi@ دایرکت بدین یا توی واتس اپ به این (09020647321) پیام بدین.

واتس اپ

بیزنو

مشاوره تخصصی تولید محتوا

اگه خوشت اومد به اشتراک بذار