برای رشد از همشون استفاده کن

خب همه ما برای رسیدن به هدفمون نیاز داریم که رشد کنیم وبیایم بالا ، فعالیت درایسنتاگرام هم همینجوریه که شما باید رشد کنین و پیشرفت.
خوده اینستاگرام امکانات خیلی خوبی رو برای رشد در اختیار ما قرار داده که میتونیم برای رشد ازشون استفاده کنیم و بیایم بالا، خب امروز میخوام در مورد این موضوع حرف بزنم که چطور با استفاده از این امکانات میتونیم رشد کنیم.

برای اینکه بتونیم رشد خیلی خوبی رو تجربه کنیم باید از همه امکانات اینستاگرام استفاده کنیم ، این موضوع یعنی اینکه مثلا فقط روی پست های کاروسل (اسلایدی) تمرکز نکنیم و از سبک های دیگه محتوایی داخل اینستاگرام بهره ببریم.

امروز قراره در مورد این امکانات و سبک ها حرف بزنیم. پس تا آخر با من همراه باشید.

پست اسلایدی

شما با استفاده از این سبک محتوا میتونین محتواهای طولانی تر و البته جذاب تری رو تولید کنین تا مخاطب ها به سمت پیجتون جذب بشن و البته با این با این سبک نرخ درگیری نسبتا خوبی رو میتونین داشته باشین.

ویدیو

ویدیو خیلی راحت تر وارد اکسپلور میشه و البته مخاطبین باهاش ارتباط بهتری باهاش برقرار میکنن و از همین طریق میتونین جذب فالوور خوبی داشته باشید.کاور ویدیو بشدت توی موفقیت محتوا تاثیر داره ، اگه شما بهترین محتوا رو آماده کنین ولی کاور خوبی رو انتخاب نکنین احتمال اینکه پستتون موفق بشه بشدت پایین میاد !

استوری

میتونم بگم که استوری یه ابزار فروش بشدت فوق العاده هست ، کاربران در طول روز خیلی بیشتر استوری هاشون رو چک میکنن و همین موضوع کمک میکنه با مخاطب هاتون تعامل خوبی داشته باشید و محصول یا خدماتتون رو به مخاطب ها عرضه کنین.

لایو

شاید تا الان نمیدونستین که زمانی که شروع به لایو میکنین یه نوتیفیکشن یا پیغام بر روی گوشی تمام فالووراتون ظاهر میشه که میگه شما در حال برگزاری لایو هستین. این موضوع کمک میکنه که کاربرانی که شما رو فراموش کردن دوباره یاداوری بهشون بشه و دوباره به پیتجتون سر بزنین.

IGTV

زمانیکه محتوای طولانی منتشر میکنین میتونین بهترین انتخاب ای جی تی وی هست برای اینکه مخاطب خیلی بهتره میتونه با محتوا درگیر بشه ، هر جا که لازم باشه ویدیو رو متوقف کنه و اگه نکته بود یادداشت کنه و دوباره به ادامه ویدیو بپردازه.

هشتگ

با استفاده از هشتگ ها میتونین محتواتون رو به دست کاربران و مخاطبین بیشتری برسونین و از این طریق بتونین رشد کنین و افزایش فالوور داشته باشین. ولی خب استفاده از هشتگ یه سری نکات و اصول داره که بزودی که بلاگ در موردش منتشر میکنم.

اگه نظری دارین خوشحال میشم برام توی کامنت ها بنویسین.

حما یه سر به پیجم بزن اونجا هم کلی محتوای خوب و بدرد بخور برات دارم

شاید از این مطالب خوشتون بیاد :

نکات مهم در کپشن نویسی

توزیع محتوا در اینستاگرام

سایز های استاندارد اینستاگرام

برای رشد از همشون استفاده کن

اگه خوشت اومد به اشتراک بذار